تعمیرات اساسی 16 مجتمع پتروشیمی در نیمه نخست سال 99
تعمیرات اساسی 16 مجتمع پتروشیمی در نیمه نخست سال 99
تعمیرات اساسی 16 مجتمع پتروشیمی در نیمه نخست سال 99

مجتمع های پتروشیمی کشور با هدف تولید پایدار و منسجم در سال جاری برنامه های مختلفی را برای تعمیرات اساسی(اورهال) انجام می دهند.

 به گزارش خبرنگار نیپنا، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه نخست سال جاری در مجموع 16 مجتمع پتروشیمی تعمیرات اساسی را در واحد های مختلف خود با هدف تداوم تولید پایدار و همچنین تامین نیازهای کشور و نیز صادرات انجام خواهند داد.

عواملی مانند تعمیرات فازهای پارس جنوبی،اوج مصرف گازطبیعی،تامین نیاز داخل و بازارهای صادراتی ممکن است منجر به تغییراتی در برنامه  تعمیرات اساسی پیش بینی شده ، شود که در صورت تغییراحتمالی اطلاع رسانی خواهد شد.

 برپایه این گزارش، درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، واحدهایی از پتروشیمی های بندرامام، بوعلی سینا،مارون، رازی، فن آوران و کارون و در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، پتروشیمی های پارس،جم، مروارید برنامه های اورهال خود را انجام خواهند داد.

در سایر مناطق نیز واحدهایی از پتروشیمی خراسان، شیراز،ارومیه و ایلام بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه نخست  امسال به اورهال خواهند رفت.

همچنین پتروشیمی های مبین و دماوند در منطقه عسلویه و پتروشیمی فجر درمنطقه ماهشهر با حفظ تداوم تولید و به صورت ناپیوسته تعمیرات خود را انجام خواهند داد.

این گزارش می افزاید: تعداد دیگری از مجتمع های پتروشیمی ازجمله پتروشیمی نوری، پتروشیمی پردیس  پتروشیمی خارک ،پتروشیمی کرمانشاه ، پتروشیمی خوزستان، پتروشیمی شهید تندگویان، پتروشیمی اروند و واحدهایی دیگر از پتروشیمی های بندرامام، ارومیه ،رازی وفن آوران، در نیمه دوم سال جاری تعمیرات اساسی خود را انجام می دهند.

تاریخ:
1399/02/16
تعداد بازدید:
852
منبع:
تصاویر مرتبط


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
  ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
  صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

  دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
  صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
  شرکت پتروشیمی اصفهان
  تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
  Powered by DorsaPortal