حضور فرماندار شاهین شهر و میمه در پتروشیمی اصفهان
به گزارش روابط عمومی و حوزه مدیریت : با هماهنگی بعمل آمده آقای تاجمیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه به اتفاق هیأت همراه روز شنبه 14 تیرماه 1399 جهت بازدید در شرکت پتروشیمی اصفهان حضور یافتند...

به گزارش روابط عمومی و حوزه مدیریت : با هماهنگی بعمل آمده آقای تاجمیری فرماندار محترم شهرستان شاهین شهر و میمه به اتفاق هیأت همراه روز شنبه 14 تیرماه 1399 جهت بازدید در شرکت پتروشیمی اصفهان حضور یافتند.

در این دیدار ، آقای ترکان مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ضمن خوشامدگویی ، ابتدا گزارشی از فعالیت ها و اقدامات شرکت و موفقیت در دستیابی به رکورد تولید و ارائه ارز حاصل از فروش محصولات صادراتی به سامانه نیما در شرایط بحران اقتصادی، بیان نمود.   وی اظهار داشت : این موفقیت ها حاصل تلاش و تعامل بین مدیران متخصص و کارکنان متعهد این مجتمع است که از همگی آنها تشکر و قدردانی دارم.

سپس مدیر عامل شرکت به مشکلات و مسائل بوجود آمده برای این صنعت تولیدی اشاره کرد و افزود :  در رفع مشکلات اخیر، تاکنون مکاتبات و جلسات متعدد و مستمری با مسئولین عالی رتبه کشور و استان صورت گرفته که کماکان موضوعات در حال پیگیری و رسیدگی است.

ایشان با بیان جایگاه پتروشیمی اصفهان در منطقه، ضمن تشکر از حمایت و همراهی مسئولین محترم ارگانها و نهادها  که نقش بسزایی در تداوم تولید محصولات شرکت در شرایط سخت تحریم های اقتصادی داشتند، از فرماندار محترم شاهین شهر و میمه تقاضای مساعدت و همکاری و تعامل با مسئولین ذیربط در تسریع حصول نتیجه را نمود.

آقای تاجمیری فرماندار محترم شاهین شهر و میمه با ابراز رضایت از تمامی تلاشها و زحمات انجام شده در این مجتمع به ویژه در امر تولید ، از تمامی مسئولین و کارکنان این شرکت سپاسگزاری نمودند.  ایشان همچنین از تعاملات و مسئولیت های اجتماعی به ویژه اقدامات موثر و شایسته شرکت پتروشیمی اصفهان در مقابله با ویروس کرونا در مناطق همجوار و مراکز درمانی ، که باعث احساس تعلق بیشتر بین مردم و صنعت خواهد شد، نیز تشکر کردند.

آقای تاجمیری فرماندار محترم علاوه بر لزوم حمایت جدی و رفع موانع بر سر راه فعالیت این صنعت، اظهار نمودند که مجدانه سعی و تلاش خویش را در راستای حل مشکلات شرکت پتروشیمی اصفهان که شاهراه حیاتی صنایع پایین دستی استان محسوب میشود، بعمل خواهد آورد.

تاریخ:
1399/04/18
تعداد بازدید:
631
منبع:
تصاویر مرتبط

  • فرماندار_0
  • فرماندار_1
  • فرماندار_2

امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
شرکت پتروشیمی اصفهان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal