حضور استاندار محترم اصفهان در شرکت پتروشیمی اصفهان
دکتر رضایی:
نیت خالصانه، سعه صدر، همدلی و همراهی مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان در شرایط سخت و دشوار ، از ارکان مهم رفع مسائل و مشکلات این شرکت بوده که قابل تحسین است.
به گزارش روابط عمومی و حوزه مدیریت شرکت پتروشیمی اصفهان ، جناب آقای دکتر عباس رضایی استاندار ارجمند اصفهان ، جناب آقای قاسمی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و هیأت همراه ، با حضور در شرکت پتروشیمی اصفهان در تاریخ یکشبنه 17 اسفند ماه 1399 ضمن دیدار با مدیر عامل ، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد این شرکت ، از سایت صنعتی نیز بازدید نمودند.
پس از بازدید از واحدهای تولیدی شرکت، در ابتدای جلسه آقای ترکان مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره ، ضمن خیر مقدم از حضور ارزشمند جناب آقای دکتر رضایی و همراهان ایشان،  مراتب تشکر و سپاس خود و پرسنل زحمتکش و شریف شرکت پتروشیمی اصفهان را در خصوص فعالیت ها و اقدامات مثبت و شایسته ایشان ، معاونین به ویژه حوزه اقتصادی استانداری و همچنین ریاست محترم دادگستری استان اصفهان جناب آقای دکتر حبیبی و نیز دادستانی استان، در رفع مسائل و مشکلات بوجود آمده در سالهای اخیر ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی و اقتدار روز افزون ایشان و تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزو نمودند.
آقای ترکان اظهار داشتند به حول و قوه الهی و حمایت های بی دریغ استاندار محترم و سایر مسئولین استانی، 34 درصد از سهام شرکت، متعلق به گروه ماهان (سهامدار عمده) توسط شرکت پالایش نفت اصفهان خریداری و خوشبختانه گروه ماهان از اکثریت سهامداری این شرکت خارج گردید.
ایشان متدکر شد که تمامی اقدامات ارزشمند صورت گرفته اخیر که در راستای حفظ و تداوم تولید و اشتغال این شرکت انجام شده، حاصل نگاه مدبرانه و تعاملات سازنده مسئولین استان به ویژه استانداری محترم به جایگاه این صنعت در استان و کشور بعنوان صنعت مادر و تولید کننده مواد اولیه صنایع پایین دستی بوده که زمینه اشتغال بسیاری از هموطنان عزیزمان بصورت مستقیم و غیرمستقیم را فراهم آورده است.
مدیر عامل پتروشیمی اصفهان ضمن تشکر از مدیر عامل و هیأت مدیره محترم شرکت پالایش نفت اصفهان اظهار امیدواری نمود تحت این رویکرد ارزشمند نه تنها موانع و مشکلات در مسیر توسعه صنعت کاسته خواهد شد بلکه به یاری خداوند متعال چرخه تولید و اشتغال با سرعت هرچه بیشتر به حرکت خود ادامه خواهد داد.  
در ادامه جلسه، اعضای هیأت مدیره و تنی چند ازمدیران ارشد شرکت از تشریف فرمایی و حضور استاندار و هیأت همراه در شرکت پتروشیمی اصفهان تشکر نموده و در خصوص پیگیریها و حمایت های بی دریغ ایشان مراتب قدردانی و سپاس خویش را اعلام نمودند.
سپس جناب آقای دکتر رضایی استاندار محترم ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پتروشیمی اصفهان ، به تلاشها و پیگیریهای شبانه روزی مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت اشاره نمودند.  ایشان بیان داشتند : سعه صدر و خلوص نیت مدیران شرکت به ویژه آقایان سردار ترکان ، دکتر براتی و مهندس پورسینا قابل تحسین و مثال زدنی است.   وی افزود : اگر چه روزهای سختی برای همه بود اما خدا را شکر این روزها سپری گشت و به سرانجامی نیک انجامید.

استاندار محترم در بخش دیگری از بیانات خود افزودند : بنده هیچ وقت استرس و نگرانی این عزیزان را فراموش نخواهم کرد. این دوستان دلسوزانه و به حکم انسانیت و تکلیف و وظیفه انسانی خویش، به دور از هوای نفسانی و منافع شخصی با نیت خشنودی و رضایت خداوند متعال و خدمت به خلق خدا که همواره در آموزه های دینی ما نیز به آن اشاره شده، در راستای حفظ و رونق تولید و اشتغال برای کارکنان، با شدت و حدت مسائل را پیگیری و در رفع مشکلات پیش آمده خالصانه تلاش نمودند و چون نیت این دوستان خیر خواهانه بود بنده همواره یقین داشتم که خداوند متعال نیز کمک و یاری می نماید و خدا را شکر که این مهم، محقق گردید.
در ادامه ایشان ضمن تبریک و خدا قوت به این عزیزان در آزاد سازی سهام شرکت، از همراهی و همدلی تمامی مدیران و یکایک کارکنان شریف شرکت در طول این سالها که در شرایط سخت و دشوار ، با جدیت و تعهد، بر تداوم تولید محصولات با کیفیت اهتمام ورزیدند تشکر و قدردانی نمودند.
همچنین استاندار محترم اظهار داشتند : خوشحالیم که این مجموعه پابرجاست و آرزو می کنم روز به روز شاهد پویایی این شرکت باشیم و برای تمامی کارکنان و مدیران آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم.
در این نشست صمیمی، استاندار اصفهان در خصوص بحران کم آبی این استان و پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان و تأسیس شرکت تأمین آب اصفهان مطالبی را بیان فرمودند و خواستار حمایت مدیران صنایع مهم استان از این پروژه در جهت حفظ و آبادانی شهر اصفهان بعنوان پایتخت فرهنگ، تمدن و هنر ایران زمین شدند.
در پایان جلسه، هیأت مدیره محترم شرکت پتروشیمی اصفهان با اهداء لوح سپاس مجدداً از زحمات صادقانه و خالصانه استاندار محترم تشکر و سپاسگزاری نمودند.
تاریخ:
1399/12/19
تعداد بازدید:
397
منبع:
تصاویر مرتبط

  • 00.jpg_0
  • 01.jpg_0
  • 02.jpg_0
  • 03.jpg_0
  • 04.jpg_0
  • 05.jpg_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
شرکت پتروشیمی اصفهان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal