بازدید میدانی مدیر عامل پتروشیمی اصفهان از سایت جنوب در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اصفهان : آقای مهندس سیدمصطفی الهی مدیر عامل و نایب رییس محترم هیأت مدیره طی سفری دو روزه ( اول و دوم خرداد 1400) به شهرستان ماهشهر از سایت جنوب پتروشیمی اصفهان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید نمودند...

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اصفهان : آقای مهندس سیدمصطفی الهی مدیر عامل و نایب رییس محترم هیأت مدیره طی سفری دو روزه ( اول و دوم خرداد 1400) به شهرستان ماهشهر از سایت جنوب پتروشیمی اصفهان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید نمودند.

در ابتدای سفر، مدیر عامل محترم ، با حضور در سایت ماهشهر، ضمن بازدید از سایت فوق و تأسیسات وابسته ، مخازن و بخش های مختلف ، گزارش مسئولین مربوطه در خصوص فعالیت ها، نحوه عملیات و محاسبه محموله های صادراتی، تعامل با سایر صنایع همجوار ، مشکلات عملیاتی و تعمیراتی را استماع و در هر بخش دستور لازم را صادر نمودند.

ایشان در نشستی صمیمانه با کارکنان خدوم سایت جنوب ، با ابراز تشکراز تلاشهای خالصانه آنان در شرایط سخت محیطی، مسائل و درخواست های این عزیزان را استماع و راه کارهای لازم را ارائه کردند.

در ادامه بازدید طی جلسات جداگانه ای با مدیرعامل محترم سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مدیر محترم گمرک منطقه ، پیرامون فعالیت ها، اقدامات و تعاملات طرفین، بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

آقای مهندس شهیدی نیا مدیر عامل محترم سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت پتروشیمی اصفهان در منطقه ، از قانونمند بودن شرکت در مورد صادرات و واردات، تشکر و قدردانی کرده و ضمن اعلام موافقت با اعطای مجوز نهایی فعالیت مخازن سایت جنوب شرکت، آمادگی خود را برای طرحهای توسعه ای بیان داشتند.

در دیدار آقای مهندس الهی با مدیر محترم گمرک سازمان منطقه ویژه اقتصادی ، ایشان نیز شرکت پتروشیمی اصفهان را بعنوان واحد خوشنام در منطقه بشمار آوردند.

مدیر عامل محترم همچنین با حضور در پتروشیمی بوعلی سینا با جناب آقای مهندس احمدزاده مدیر عامل محترم این شرکت دیدار و در خصوص تعاملات دوجانبه مذاکره و ایشان در خصوص ارتقاء سطح همکاریها و تأمین بخشی از خوراک پتروشیمی اصفهان موافقت نمودند.

طی حضور در منطقه، علل نشست زمین و همچنین نشست نامتقارن مخزن 8684 ، توسط شرکت طراح و مهندسی آساکاو و راهکار بررسی شده توسط مدیر عامل آن شرکت ، ارئه شد.


تاریخ:
1400/03/09
تعداد بازدید:
246
منبع:
تصاویر مرتبط

  • 11_0
  • 11_1
  • 11_2
  • 11_3
  • 11_4

امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
شرکت پتروشیمی اصفهان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal