بازدید دادستان محترم عمومی وانقلاب مرکز استان اصفهان و مسئولان شورای قضایی از شرکت پتروشیمی اصفهان
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اصفهان : به مناسبت هفته قوه قضائیه با هماهنگی بعمل آمده، آقای اصفهانی دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان، آقای باقری رئیس محترم دادگستری شهرستان شاهین شهر و میمه و آقای صالحی دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه به اتفاق جمعی از مسئولان عالی شورای قضایی و همجنین آقای طباطبائی رئیس منطقه 6 سازمان بازرسی و بازرس کل محترم استان اصفهان در تاریخ دوم تیرماه 1400، از سایت صنعتی پتروشیمی اصفهان بازدید و در جلسه ای با مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت دیدار نمودند...

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اصفهان : به مناسبت هفته قوه قضائیه با هماهنگی بعمل آمده، آقای اصفهانی دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان، آقای باقری رئیس محترم دادگستری شهرستان شاهین شهر و میمه و آقای صالحی دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان شاهین شهر و میمه به اتفاق جمعی از مسئولان عالی شورای قضایی و همجنین آقای طباطبائی رئیس منطقه 6 سازمان بازرسی و بازرس کل محترم استان اصفهان در تاریخ دوم تیرماه 1400، از سایت صنعتی پتروشیمی اصفهان بازدید و در جلسه ای با مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت دیدار نمودند.

آقای مهندس الهی مدیر عامل و نایب رئیس محترم هیأت مدیره شرکت در نشستی صمیمانه با مدعوین محترم، ضمن ابراز خرسندی و خیر مقدم و تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد شهید والا مقام آیت اله دکتر بهشتی و یارانشان ، با اشاره به مشکلات عدیده شرکت پتروشیمی اصفهان در ده سال گذشته و خسارتهای مالی متضرر شده از سوی سهامدار عمده قبلی شرکت (گروه ماهان) ، از حمایت ها و تلاشهای ارزشمند و تأثیر گذار مسئولین دستگاه محترم قضایی و دیگر مسئولین استان تشکر و قدردانی نمودند.

ایشان با تشکر از مدیران قبلی گفت: "امروز وضع الحمد الله خوب هست در پتروشیمی و میتوان گفت این کشتی که به گل نشسته بود به نوعی به حرکت درآمده و امیدواریم با کمک کلیه مسئولین بخصوص دستگاه قضائی استان، ما این کشتی را بتوانیم به ساحل آرامش و امید برسانیم."

در ادامه مدیر عامل محترم در خصوص فعالیت و حمایت دستگاه قضائی از سازمانها گفت : "اگر دستگاه قضائی به داد این شرکت نرسیده بود امروز حتی میلگردها و بتن های ساختمانهای پتروشیمی اصفهان را هم برده بودند و واقعاً خدا را شاکریم که شما عزیزان ورود کردید به میدان و جلوگیری کردید از نابودی این صنعت معظم."

ایشان در ادامه با اشاره به شعار سال ، خواستار حمایت دستگاه قضایی استان در رفع مشکلات پیش روی شرکت ، همچون گذشته شدند.

سپس آقای اصفهانی دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان ضمن تبریک گرامیداشت هفته قوه قضائیه به فعالان ، با اشاره به مبحث خصوصی سازی در کشور و مشکلات پتروشیمی اصفهان در این ده سال توسط گروه ماهان که در آستانه ورشکستگی قرار گرفته بود ، به واگذاری شرکتها به افراد متخصص و کارشناسان و قرار گرفتن به ریل و مدار اصلی خصوصی سازی تأکید داشتند.

ایشان پیرامون مشکلات پتروشیمی اصفهان افزود : "یکسری مطالباتی پتروشیمی اصفهان دارد که اینها باید انشاءالله پیگیری بشود و هرجایی که نیاز باشد دستگاه قضائی حمایت و کمک کند حتماً این کارها را انجام میدهیم. "

وی ادامه داد " حمایت هایی که لازم است که از طرف دستگاه قضایی و این ستاد انجام بشود ان شاء الله انجام میشود. ما بخاطر صیانت از حقوق عامه ، حفظ حقوق بیت المال ، بخاطر حمایت از تولید ،حمایت از صنعت تا آخرین نقطه قوت و قدرت خودمان ان شاء الله از پتروشیمی و صنایعی که میخواهند به نفع مردم کار کنند حتماٌ حمایت میکنیم."

دادستان محترم عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان در پایان سخنانشان از تلاشهای مدیر عامل و تیم قبلی و همچنین همراهی تمامی روسا و کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان تشکر و قدردانی نمودند.

در این نشست آقای دکتر باقری رییس محترم دادگستری شهرستان شاهین شهر و میمه نیز با تبریک این ایام ، به جلساتی که در راستای سیاست های قوه قضائیه و حمایت هایی که در این سالها انجام شده اشاره نمودند. ایشان با ابراز خرسندی از وضعیت کنونی و رو به رشد شرکت پتروشیمی اصفهان ، همراهی و متانت حرفه ای شرکت پالایش نفت اصفهان در این دوران را قابل تقدیر برشمرد.

آقای طباطبائی رییس محترم منطقه 6 سازمان بازرسی و بازرس کل استان اصفهان یکی دیگر از میهمانان این دیدار ، ضمن اشاره به حمایت های جدی و اقداماتی که خصوصاً در حوزه قضائی انجام شد در کاهش نگرانیها و مشکلات این شرکت ، آمادگی مجموعه دستگاه نظارتی و قضائی برحسب تکلیف قانونی در مرتفع نمودن مشکلات پتروشیمی اصفهان را اعلام نمودند.

در پایان این نشست، مهندس الهی ، با اهداء لوح سپاس به مسئولین محترم دستگاه قضائی ، مراتب تشکر و قدردانی خویش ، هیأت مدیره ، مدیران ، روسا و کارکنان ارجمند پتروشیمی اصفهان را از اهتمام و کوششهای بیدریغ مسئولان دستگاه قضائیه ابراز نمودند.


تاریخ:
1400/04/05
تعداد بازدید:
261
منبع:
تصاویر مرتبط

  • 111_4
  • 111_5
  • 111_6
  • 111_7
  • 111_0
  • 33_0
  • 33_1
  • 33_2
  • 5_0

امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
شرکت پتروشیمی اصفهان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal