حضور استاندار محترم اصفهان در شرکت پتروشیمی اصفهان
دکتر رضایی:
نیت خالصانه، سعه صدر، همدلی و همراهی مدیران و کارکنان شرکت پتروشیمی اصفهان در شرایط سخت و دشوار ، از ارکان مهم رفع مسائل و مشکلات این شرکت بوده که قابل تحسین است.
به گزارش روابط عمومی و حوزه مدیریت شرکت پتروشیمی اصفهان ، جناب آقای دکتر عباس رضایی استاندار ارجمند اصفهان ، جناب آقای قاسمی معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و هیأت همراه ، با حضور در شرکت پتروشیمی اصفهان در تاریخ یکشبنه 17 اسفند ماه 1399 ضمن دیدار با مدیر عامل ، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد این شرکت ، از سایت صنعتی نیز بازدید نمودند.
پس از بازدید از واحدهای تولیدی شرکت، در ابتدای جلسه آقای ترکان مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره ، ضمن خیر مقدم از حضور ارزشمند جناب آقای دکتر رضایی و همراهان ایشان،  مراتب تشکر و سپاس خود و پرسنل زحمتکش و شریف شرکت پتروشیمی اصفهان را در خصوص فعالیت ها و اقدامات مثبت و شایسته ایشان ، معاونین به ویژه حوزه اقتصادی استانداری و همچنین ریاست محترم دادگستری استان اصفهان جناب آقای دکتر حبیبی و نیز دادستانی استان، در رفع مسائل و مشکلات بوجود آمده در سالهای اخیر ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی و اقتدار روز افزون ایشان و تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آرزو نمودند.
آقای ترکان اظهار داشتند به حول و قوه الهی و حمایت های بی دریغ استاندار محترم و سایر مسئولین استانی، 34 درصد از سهام شرکت، متعلق به گروه ماهان (سهامدار عمده) توسط شرکت پالایش نفت اصفهان خریداری و خوشبختانه گروه ماهان از اکثریت سهامداری این شرکت خارج گردید.
ایشان متدکر شد که تمامی اقدامات ارزشمند صورت گرفته اخیر که در راستای حفظ و تداوم تولید و اشتغال این شرکت انجام شده، حاصل نگاه مدبرانه و تعاملات سازنده مسئولین استان به ویژه استانداری محترم به جایگاه این صنعت در استان و کشور بعنوان صنعت مادر و تولید کننده مواد اولیه صنایع پایین دستی بوده که زمینه اشتغال بسیاری از هموطنان عزیزمان بصورت مستقیم و غیرمستقیم را فراهم آورده است.
مدیر عامل پتروشیمی اصفهان ضمن تشکر از مدیر عامل و هیأت مدیره محترم شرکت پالایش نفت اصفهان اظهار امیدواری نمود تحت این رویکرد ارزشمند نه تنها موانع و مشکلات در مسیر توسعه صنعت کاسته خواهد شد بلکه به یاری خداوند متعال چرخه تولید و اشتغال با سرعت هرچه بیشتر به حرکت خود ادامه خواهد داد.  
در ادامه جلسه، اعضای هیأت مدیره و تنی چند ازمدیران ارشد شرکت از تشریف فرمایی و حضور استاندار و هیأت همراه در شرکت پتروشیمی اصفهان تشکر نموده و در خصوص پیگیریها و حمایت های بی دریغ ایشان مراتب قدردانی و سپاس خویش را اعلام نمودند.
سپس جناب آقای دکتر رضایی استاندار محترم ، ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پتروشیمی اصفهان ، به تلاشها و پیگیریهای شبانه روزی مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت اشاره نمودند.  ایشان بیان داشتند : سعه صدر و خلوص نیت مدیران شرکت به ویژه آقایان سردار ترکان ، دکتر براتی و مهندس پورسینا قابل تحسین و مثال زدنی است.   وی افزود : اگر چه روزهای سختی برای همه بود اما خدا را شکر این روزها سپری گشت و به سرانجامی نیک انجامید.

استاندار محترم در بخش دیگری از بیانات خود افزودند : بنده هیچ وقت استرس و نگرانی این عزیزان را فراموش نخواهم کرد. این دوستان دلسوزانه و به حکم انسانیت و تکلیف و وظیفه انسانی خویش، به دور از هوای نفسانی و منافع شخصی با نیت خشنودی و رضایت خداوند متعال و خدمت به خلق خدا که همواره در آموزه های دینی ما نیز به آن اشاره شده، در راستای حفظ و رونق تولید و اشتغال برای کارکنان، با شدت و حدت مسائل را پیگیری و در رفع مشکلات پیش آمده خالصانه تلاش نمودند و چون نیت این دوستان خیر خواهانه بود بنده همواره یقین داشتم که خداوند متعال نیز کمک و یاری می نماید و خدا را شکر که این مهم، محقق گردید.
در ادامه ایشان ضمن تبریک و خدا قوت به این عزیزان در آزاد سازی سهام شرکت، از همراهی و همدلی تمامی مدیران و یکایک کارکنان شریف شرکت در طول این سالها که در شرایط سخت و دشوار ، با جدیت و تعهد، بر تداوم تولید محصولات با کیفیت اهتمام ورزیدند تشکر و قدردانی نمودند.
همچنین استاندار محترم اظهار داشتند : خوشحالیم که این مجموعه پابرجاست و آرزو می کنم روز به روز شاهد پویایی این شرکت باشیم و برای تمامی کارکنان و مدیران آرزوی موفقیت و سلامتی می نمایم.
در این نشست صمیمی، استاندار اصفهان در خصوص بحران کم آبی این استان و پروژه انتقال آب از خلیج فارس به استان و تأسیس شرکت تأمین آب اصفهان مطالبی را بیان فرمودند و خواستار حمایت مدیران صنایع مهم استان از این پروژه در جهت حفظ و آبادانی شهر اصفهان بعنوان پایتخت فرهنگ، تمدن و هنر ایران زمین شدند.
در پایان جلسه، هیأت مدیره محترم شرکت پتروشیمی اصفهان با اهداء لوح سپاس مجدداً از زحمات صادقانه و خالصانه استاندار محترم تشکر و سپاسگزاری نمودند.
تاریخ:
1399/12/19
تعداد بازدید:
501
منبع:
تصاویر مرتبط
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_index_block413
راه های ارتباطی با شرکت پتروشیمی اصفهان
ساختمان مرکزی: مجتمع پتروشیمی اصفهان - کیلومتر 5 بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمی
صندوق پستی: 313-81395           تلفن: 03133922000           نمابر: 03133922681

دفتر تهران: تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر ) میدان شهید عباس پور - پلاک 1
صندوق پستی: 1434864973        تلفن: 02188883939         نمابر: 02188882039 
شرکت پتروشیمی اصفهان
تمامی حقوق این سایت برای شرکت پتروشیمی اصفهان محفوظ می باشد.
Powered by DorsaPortal